رهبری اثر بخش تیم های کاری

چگونه یک تیم اثربخش بسازیم و آن را به موفقیت برسانیم؟

ارائه دهنده مهندس شاهین طبری   و   وایزآپ در دسته بندی  مدیریت کسب و کار

چگونه یک تیم اثربخش بسازیم و آن را به موفقیت برسانیم؟

هر جایی که موفقیت بزرگی وجود داشته، تیم قدرتمندی نیز حضور داشته است. یک تیم موفق می تواند به نتایجی دست پیدا کند که فراتر از توانایی های تک تک اعضای آن تیم است و چه بسا افراد توانمندتری نسبت به اعضای تیم وجود داشته باشد، اما یک تیم خوب و یکپارچه در نهایت موفق تر است.
اگر یک تیم خوب ساختارسازی شود و اعضای آن به کار تیمی اعتقاد داشته باشند، یک تیم خوب می تواند شکل بگیرد و با نتایجی که ما در ورزشهای گروهی در سالیان اخیر این ایده که «ایرانی ها کار تیمی بلد نیستند» ثابت شده است که اشتباه بوده است.
یک تیم موفق باید اعضای خود را هوشمندانه انتخاب کند؛ اعضایی که روحیه و نگرش مثبت داشته باشند و بخواهند با یکدیگر آینده بهتر و بزرگی را بسازند و در کنار دیگر هم افزایی ایجاد کنند و رمز موفقیت یک تیم اثربخش حفظ یکپارچگی و وحدت در تیم است.
در این وب یاد درباره موارد ذکر شده و همچنین اهمیت حفظ روحیه برای رهبر صحبت خواهد شد.

درس های این وب‌یاد

5

باورهای اساسی درباره کار تیمی

چه باورهایی برای کار موثر در یک تیم مورد نیاز است؟

12

انتخاب هوشمندانه اعضای تیم

اهمیت و چگونگی انتخاب اعضای تیم

8

هم افزایی در تیم

چگونه می توان نتایج تیمی را بالاتر از نتایج تک تک افراد قرار داد

3

توجه به وحدت و یکپارچگی در تیم

چگونه باید یک تیم متحد ساخت

7

اهمیت حفظ روحیه در جایگاه رهبر

یک رهبر چرا و چگونه باید روحیه خود را حفظ و تقویت کند

معرفی ارائه کننده

شاهین طبری
مهندس شاهین طبری
رییس هیئت مدیره شرکت چارگون

شاهین اکبریان طبری در مرداد ۱۳۵۳ و در شهر تهران متولد شد. وی که در دانشگاه به تحصیل در رشته مهندسی مکانیک مشغول بود، در سال ۱۳۷۷ در این رشته فارغ‌التحصیل شد؛ ولی با توجه به علاقه وافری که به حوزه تولید نرم‌افزار داشت، به عنوان یک کارشناس حرفه‌ای تولید نرم‌افزار گام در عرصه فناوری اطلاعات کشور گذاشت. شاهین طبری در سال ۱۳۷۷ با توانی محدود اما عزمی راسخ برای پر کردن خلاء موجود در حوزه نرم‌افزار، وارد عرصه فناوری اطلاعات کشور شد و با تأسیس شرکت چارگون تلاش کرد با نگاهی رو به جلو و بهره‌گیری از همراهی کارشناسانی نخبه، شرکتی بنا کند که امروزه، به عنوان یک بنگاه اقتصادی موفق و یکی از برترین‌های حوزه نرم‌افزار کشور به کارآفرینی و خدمات‌رسانی مشغول است. او به عنوان مؤسس و بنیان‌گذار شرکت چارگون مدت ۱۳ سال در سمت مدیرعامل در جهت اعتلای چارگون تلاش کرده و در حال حاضر رئیس هیئت‌مدیره گروه شرکت‌های چارگون و شرکت خدمات مشتریان چارگون است.

معرفی برگزار کننده

وایزآپ
وایزآپ
جامعه ای برای کارافرینان

وایزآپ، جامعه ای برای علاقمندان به راه اندازی و صاحبان کسب و کار در ایران است. هدف وایزآپ آگاهی بخشی و مشارکت در ساختن کامیونیتی از کسب و کارهای محلی، از طریق فراهم کردن زمینه های لازم برای یادگیری جمعی و عملی، تقویت شبکه ارتباطی میان کارآفرینان نوپا و خبره و ایجاد فرصت برای همکاری افراد با مهارت های متفاوت با یکدیگر، است.

نظرات کاربران
4.3

پیمان رزمجو
عالی و مطلوب جهت بهره گیری در سمتهای سازمانی
امیرحسین ماندگار
ارزش آموزشی کمتر ولی تجربی بسیار بالایی داشت
علی شاهبندی
آقای طبری همیشه به زبان بسیار ساده ولی بسیار جامع صحبت می کنند و همیشه تو صحبتاشون از مثال های خوبی استفاده می کنند.