بیست تا سی سالگی از زبان دکتر فرضی پور

تجارب دکتر رحیم فرضی پور از بیست تا سی سالگی

ارائه دهنده رحیم فرضی پور   و   بیست تا سی در دسته بندی  توسعه فردی

تجارب دکتر رحیم فرضی پور از بیست تا سی سالگی

برای موفقیت در زندگی بیست تا سی سالگی خود را باید چگونه بگذرانیم و چه برنامه ای داشته باشیم؟ یادگیری چه مهارت هایی در بیست تا سی سالگی حیاتی است؟ در بیست تا سی سالگی چگونه باید شغل خود را انتخاب کنیم؟
در این وب یاد با تجربیات و مسیر زندگی دکتر رحیم فرضی پور، موسس و مدیر موفق موسسه آموزش عالی آزاد بهار آشنا خواهید شد و خواهید آموخت دوره بیست تا سی سالگی دوره انتخاب و تمرکز روی علایق اصلی است و نباید در این دوره تنها مسیر موفقیت و یادگیری خود را محدود به دانشگاه کنید.
در این وب یاد نکات مهمی را درباره اهمیت مطالعه، کار مورد علاقه، مهارت های پایه ای، چیستی و اهمیت اراده از زبان دکتررحیم فرضی پور خواهید آموخت .

درس های این وب‌یاد

9

آشنایی با دکتر رحیم فرضی پور

7

یادگیری در بیست تا سی سالگی

4

چه کاری انجام دهیم؟ چه کاری انجام ندهیم؟

4

اهمیت و چگونگی مطالعه

11

یافتن حرفه مناسب با ویژگی های شخصی

1

خلاصه تا اینجا

10

درآمد یا کار مورد علاقه

9

تجربه یا درآمد

5

نقطه ضعف یا نقطه قوت؟

9

مهارتهای پایه ای

1

چیستی و اهمیت اراده

4

سربازی،تهدید یا فرصت؟!

لطفا صبر کنید ...

معرفی ارائه کننده

رحیم فرضی پور
رحیم فرضی پور
موسس و مدیر موسسه آموزش عالی آزاد بهار

معرفی برگزار کننده

بیست تا سی
بیست تا سی
چرا بیست‌تاسی‌سالگی مهم است؟

ما در ۲۰ سالگی و بیست و چند سالگی گمان می‌کنیم «شغل بعداً سر میرسد، ازدواج بعداً اتفاق می‌افتد، بچه ها بعداً به دنیا می‌آیند، حتى مرگ بعداً به سراغ‌مان می‌آید»… دوره‌ای که هر بزرگسالی برای رسیدن به بزرگسالی خود، بی‌شک آن را تجربه و سپری کرده است و هر کودکی احتمالاً روزی آن را تجربه خواهد کرد. در شرایطی که بسیاری از ما تا سى سالگى کاری را شروع می‌کنیم، ازدواج می‌کنیم یا با شریک آینده زندگی خود آشنا می‌شویم , بیشترین تغییر شخصیت در قیاس با هر زمان دیگرى در زندگى طى دهه ٢٠ سالگى اتفاق مى‌افتد، آنگاه جای شگفتی بسیار است که چرا ۲۰ تا ۳۰ سالگی را جدی نمی‌گیریم! «بیست تا سی» پروژه‌ای است گروهی و غیرانتفاعی برای همه آن‌هایی که در بیست تا سی سالگی عمر می‌گذرانند و مشتاق یادگیری، رشد و توسعه فردی، ارتقاء کیفیت زندگی خود و سایرین و آماده شدن برای آینده‌ای تاحدممکن شگفت‌انگیزند.

نظرات کاربران
4.5

الف زندی
ممنون از زحمات دوستان و ایجاد این رسانه.
داریوش سنقری
شخصا بعنوان یکی از شاگردان دکتر فرضی پور بیشترین سهم در تغییر شیوه نگرش من به زندگی و تغییر مسیر شغلی من با درس مدل ذهنی دکتر فرضی پور بوده و واقعا از ایشون سپاسگذارم
امیرحسین نصر
سطح پایین مطالب ارائه شده
سارا یحیایی
مطالب جدید زیادی یاد گرفتم
بهنام حسینی
عالی بود. ممنون از اقای فرضی پور
احسان محمدی
دانستن‌ نکات جالب و مفیدی که در این وب یاد آقای دکتر رحیم فرضی پور مطرح کردند برای هر فردی مفید هست (حتی برای کسانی که سن سی سالگی را رد کرده‌اند)
بیتا کاظمی
یه راهنمایی خوب و عالی .مثل یک مشاور.ممنون
حامد صیدی
عنوان های انتخابی خیل جذاب و عمومی تر هستند