بیست تا سی سالگی از زبان بهروز ابراهیمی

تجارب بهروز ابراهیمی از بیست تا سی سالگی

ارائه دهنده بیست تا سی در دسته بندی  توسعه فردی

تجارب بهروز ابراهیمی از بیست تا سی سالگی

همان طور که می دانیم در وب یادهای بیست تا سی، قرار است از آموخته‌های تجربی افرادی که این دوره از زندگی را سپری کرده‌اند، بهره بگیریم تا بتوانیم مسیری که پیش رو داریم را با آگاهی بیشتری طی کنیم. بهروز ابراهیمی، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل کارگزاری بورس آگاه ، مهمان هفتمین رویداد برنامه "بیست تا سی"بود. بهروز ابراهیمی از سال های کودکی و نوجوانی اش می گوید. آن روزهایی که خانواده اش به دلیل شیطنت های بیش از حد او تصمیم می گیرند که او را مشغول به کاری کنند؛ لذا او مجبور می شود از پنج سالگی کار کند. در همان سال های کودکی اش کارهای مانند آهنگری، نجاری را تجربه می کند. اما در کنار کار های نیمه وقت و تابستانه ای که داشت اهمیتی زیادی برای درس قایل بود و همیشه به عنوان بچه درسخوان مدرسه شناخته می شد. قبل از انقلاب برای ادامه تحصیل تصمیم می گیرد در شهر خودش بماند. اما دوران تحصیل او در دانشگاه همزمان شد با شروع جنگ. روحیه ی آرمان گرایانه او باعث شد بورسیه تحصیلی خود را در آمریکا را نادیده بگیرد و به جبهه برود. همین انتخاب باعث شد او سال های بیست تا سی سالگی اش متفاوت بگذرد. طعم از دست دادن های زیادی را چشید. از دوراهی هایی که زندگی اش داشت و مجبور بود یک راه انتخاب کند می گوید.
بهروز ابراهیمی زندگی حرفه ای و شغلی خودش را تعریف می کند. چالش هایی بسیاری که در مسیر خود داشت. تمام سختی هایی که گذارند تا امروز به جایگاهی رسیده است که نام آن را چیزی جز موفقیت و سربلندی نمی توان گذاشت. بی‌شک توصیه های او ارزشمندست. او نکات مهمی که به سادگی فراموش می کنیم یا نادیده می گیریم را یادآوری می کند. توضیح می دهد که یادگیری و پویایی ست که انسان را زنده نگه می دارد. به ما یادآور می شود که پیاپی به دنبال جریان تازه ای باشیم و اجازه ندهیم که روحیه محافظه کارانه مانع این شود که تجربه‌های نو داشته باشیم.

درس های این وب‌یاد

10

سال‌های جوانی

8

دوراهی های زندگی

10

عوامل موفقیت

8

ارزش آفرینی نسل جوان

4

یادگیری و پویایی

1

تصمیم مهمی به نام ازدواج

5

مطلوبیت من چیست؟

1

ریسک‌پذیری یا محافظه‌کاری؟

6

توصیه‌هایی برای 20تا 30 سالگی

5

بعد از شکست چه کنیم؟

4

ارزش زمان

لطفا صبر کنید ...

معرفی برگزار کننده

بیست تا سی
بیست تا سی
چرا بیست‌تاسی‌سالگی مهم است؟

ما در ۲۰ سالگی و بیست و چند سالگی گمان می‌کنیم «شغل بعداً سر میرسد، ازدواج بعداً اتفاق می‌افتد، بچه ها بعداً به دنیا می‌آیند، حتى مرگ بعداً به سراغ‌مان می‌آید»… دوره‌ای که هر بزرگسالی برای رسیدن به بزرگسالی خود، بی‌شک آن را تجربه و سپری کرده است و هر کودکی احتمالاً روزی آن را تجربه خواهد کرد. در شرایطی که بسیاری از ما تا سى سالگى کاری را شروع می‌کنیم، ازدواج می‌کنیم یا با شریک آینده زندگی خود آشنا می‌شویم , بیشترین تغییر شخصیت در قیاس با هر زمان دیگرى در زندگى طى دهه ٢٠ سالگى اتفاق مى‌افتد، آنگاه جای شگفتی بسیار است که چرا ۲۰ تا ۳۰ سالگی را جدی نمی‌گیریم! «بیست تا سی» پروژه‌ای است گروهی و غیرانتفاعی برای همه آن‌هایی که در بیست تا سی سالگی عمر می‌گذرانند و مشتاق یادگیری، رشد و توسعه فردی، ارتقاء کیفیت زندگی خود و سایرین و آماده شدن برای آینده‌ای تاحدممکن شگفت‌انگیزند.

نظرات کاربران
4.6

شراره محمدی
من خیلی ازشون یاد گرفتم قابل تحسین هستند.
عباس اسپید
سلام عالی است من خیلی خوشم آمد
Mahde Ganje
به علت پیشرفت های واقعی گروه آگاه
علیرضا هوایی
بسیار آموزنده و جالب بود
محمدصادق زارع
به نظر من مهمترین دلیل موفقیت ایشون پیگیریشون بوده که خودشونم تأکید داشتند... همین جمله که گفتند «من آدم پیگیریم» شنیدنش برای من لذت بخش بود...
الف زندی
خیلی خوب و عالی بود. واقعا ممنون از زحمات تیم شما.
parisa ghasedi
تجربه ی صحبت های ایشان در زندگی
نوید عمادی
مطالب ارایه شده صادقانه بود. سبک زندگی جناب ابراهیمی واقعا برام جالب بود.
فائزه فاطمی
نکات خیلی ارزشمندی رو یاد گرفتم و به دیگران هم توصیه می کنم این دوره رو نگاه کنن.
بهنام کیان
بسیار عالی واقعا کمک کننده بود و اینکه رایگان بود خیلی ارزشمند کرد کارتون رو
ابراهیم جون
دوره کامل و عالی هست حتما عزیزان شرکت کنند.
عسل فریدنی
باسلام واحترام.بسیار تاثیرگزار بود ابن محاسبه بطوری که ساعتها به فکرفرورفتم و ذهنم درگیربودوایده های خوبی دریافت کردم.موفق باشید
جواد مرتضوی
نقل تجربیات به صورت صریح و بدون محافظه کاری