بیست تا سی سالگی از زبان مجتبی مهدی‌زاده

تجارب و درس آموخته های مجتبی مهدی‌زاده از بیست تا سی سالگی

ارائه دهنده بیست تا سی در دسته بندی  توسعه فردی

تجارب و درس آموخته های مجتبی مهدی‌زاده از بیست تا سی سالگی

همان طور که می دانیم در وب یادهای بیست تا سی، قرار است از آموخته‌های تجربی افرادی که این دوره از زندگی را سپری کرده‌اند، بهره بگیریم تا بتوانیم مسیری که پیش رو داریم را با آگاهی بیشتری طی کنیم. نگاه درست‌تری به شکست‌ها و موفقیت‌ها داشته باشیم. مهمان پنجمین رویداد" بیست تا سی، مجتبی مهدی‌زاده عضو برتر انجمن فروشندگان حرفه‌ای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری بود. او با زبانی دلنشین داستان زندگی خود را تعریف می‌کند. مشکلاتی که پشت سر گذاشت و سال‌هایی که با سختی گذشت اما داستان ثمره آن سختی‌ها هم شنیدنی‌ست. او بر این باور است که تمام زندگی، انتخاب است. تصمیم‌های ماست که زندگی‌مان را می‌سازد. با مثال‌هایی از زندگی‌اش توضیح می‌دهد که انتخاب و طی مسیرهای درست، ما رو به نتایج و اتفاقات خوب هدایت می‌کند.
مجتبی مهدی‌زاده نگاهی متفاوت به شغل فروش و بازاریابی دارد و توضیح می‌دهد که مهارت فروش چه تاثیراتی بر زندگی جوانان می‌گذارد. به ما می‌‌گوید که چگونه مهارت فروش نگرش ما را نسبت به شغل، بازار، مردم و کشور تغییر می‌دهد. از مقاله‌ای که قرار است بنویسد می گوید. مقاله ای با عنوان "در پیاده‌روی خیابان چند می ارزی؟" و با صحبت‌هایی در خصوص عادت‌های افراد موفق و سبک زندگی آن‌ها بحث را تکمیل می‌کند.
از هر شخصی بپرسیم که اگر به سال‌های گذشته برگردی، چه کارهایی را انجام می دادی؟ چه کارهایی را انجام نمی دادی؟ بی‌شک موارد زیادی را در ذهن خودش دارد. به بیان دیگر، همیشه حسرت‌های گذشته همراه همه بوده و خواهد بود. در این وب‌یاد مجتبی مهدی‌زاده هم، از حسرت‌های خودش می گوید؛ تصمیم‌هایی که در رابطه با تحصیلش گرفته بود،.زمان‌های از دست رفته...

درس های این وب‌یاد

11

داستان یک پسربچه 12 ساله

7

شروع از زیر صفر!

5

فروش از زبان مجتبی مهدی‌زاده

6

سبک زندگی یک فرد موفق

10

نگرش درست نسبت به شغل

3

عادت‌های افراد موفق

12

تاثیر مهارت فروش بر زندگی

5

مسیر یا مقصد؟

8

بهترین روزکاری من

6

حسرت‌های گذشته

5

روزی ما کجاست؟

لطفا صبر کنید ...

معرفی برگزار کننده

بیست تا سی
بیست تا سی
چرا بیست‌تاسی‌سالگی مهم است؟

ما در ۲۰ سالگی و بیست و چند سالگی گمان می‌کنیم «شغل بعداً سر میرسد، ازدواج بعداً اتفاق می‌افتد، بچه ها بعداً به دنیا می‌آیند، حتى مرگ بعداً به سراغ‌مان می‌آید»… دوره‌ای که هر بزرگسالی برای رسیدن به بزرگسالی خود، بی‌شک آن را تجربه و سپری کرده است و هر کودکی احتمالاً روزی آن را تجربه خواهد کرد. در شرایطی که بسیاری از ما تا سى سالگى کاری را شروع می‌کنیم، ازدواج می‌کنیم یا با شریک آینده زندگی خود آشنا می‌شویم , بیشترین تغییر شخصیت در قیاس با هر زمان دیگرى در زندگى طى دهه ٢٠ سالگى اتفاق مى‌افتد، آنگاه جای شگفتی بسیار است که چرا ۲۰ تا ۳۰ سالگی را جدی نمی‌گیریم! «بیست تا سی» پروژه‌ای است گروهی و غیرانتفاعی برای همه آن‌هایی که در بیست تا سی سالگی عمر می‌گذرانند و مشتاق یادگیری، رشد و توسعه فردی، ارتقاء کیفیت زندگی خود و سایرین و آماده شدن برای آینده‌ای تاحدممکن شگفت‌انگیزند.

نظرات کاربران
4.8

حمید حاجتی
تجارب جدیدی بود که هرکسی هرچی بخواد بهش میرسه
فائزه فاطمی
بسیار آموزنده و عالی بود . مرسی.
مژده ابرین
وقت گذاشتم و نگاه کردم و خوشحالم که حرف های انسانی رو گوش دادم که زندگی رو معنای دیگری بخشیده
محمدرضا خلیلی آذر
خیلی خوب بود.لطفا یکمی هدفمند کنید آموزش هارو.این بیشتر مصاحبه بود.ممنونم.