بیست تا سی سالگی از زبان محمدرضا محسنی

تجارب و درس آموخته های محمدرضا محسنی از بیست تا سی سالگی

ارائه دهنده بیست تا سی در دسته بندی  توسعه فردی

تجارب و درس آموخته های محمدرضا محسنی از بیست تا سی سالگی

در نشست هاى بیست تا سی، این فرصت فراهم می شود که از تجربه‌های افراد موفق در حوزه‌های گوناگون بیاموزیم یا الهام بگیریم تا بتوانیم کیفیت زندگی خود را ارتقا دهیم و نگاه درست‌تری به شکست‌ها و موفقیت‌ها داشته باشیم.
میهمان هشتمین نشست «بیست تا سی»، محمدرضا محسنی، بنیانگذار و مدیر توسعه بازار کانون آگهی و تبلیغاتی پیک برتر بود. او در ابتدا به فعالیت‌هایی که از ابتدای بیست سالگی به آن‌ها مشغول بود، اشاره‌ای کرد.
محمدرضا محسنی می‌گوید از شکست‌های خود بسیار بیشتر از پیروزی‌ها یاد گرفته و معتقد است هر زمان که شکست می‌خوریم، به ساختن بهشت خودمان مشغول می‌شویم که بهشت ساختنی است و نه یافتنی. او بیست تا سی سالگی را بازه‌ی مهمی می‌داند که می‌توان بارها شکست خورد و دوباره شروع کرد. البته او باور دارد که شکست در کار و فعالیت شغلی به معنی شکست خوردن آدمی‌ نیست بلکه آدمی زمانی شکست می‌خورد که بی تفاوت شده و فعالیت خود را رها کرده و از حرکت بایستد.
محمدرضا محسنی ارزش آفرینی را فراتر از کارمندی یا کارآفرینی دانسته و پیشنهادی که به بیست تا سی ساله‌ها می‌کند این است که به گذشته‌ی خود برگردیم و ببینیم کجاها با انجام چه کاری، بیشترین لذت را می‌بردیم؟ کجاها حال خیلی خوب داشتیم؟ و از شناختی که درباره‌ی گذشته‌ی خود بدست می‌آوریم، برای خلق کار و شغل جدید و مطلوب خود استفاده کنیم. البته او معتقد است سخت کار کردن، شکست خوردن و دوباره برخاستن به همراه خود درد و رنج دارد، اما انتخاب با خودِ ما است که درد و رنج سخت کار کردن را بچشیم یا درد و رنج حسرت کشیدن را.

درس های این وب‌یاد

7

سال های جوانی

6

شکستن و دوباره ساختن

9

برای موفقیت چه باید کرد؟

1

تعهد من چیست؟

7

حرکت کنید!

4

سرزمین برکت یا سرزمین نکبت؟

4

اگر برمی گشتم...

3

کارآفرینی یا کارمندی؟

2

آینده برتر

7

برای ایجاد کار و کسب پول لازم نیست

1

مزایای درد و رنج

1

تعادل در زندگی

2

تربیت فرزندان

2

چگونه حرکت کنیم؟

4

جذب سرمایه

لطفا صبر کنید ...

معرفی برگزار کننده

بیست تا سی
بیست تا سی
چرا بیست‌تاسی‌سالگی مهم است؟

ما در ۲۰ سالگی و بیست و چند سالگی گمان می‌کنیم «شغل بعداً سر میرسد، ازدواج بعداً اتفاق می‌افتد، بچه ها بعداً به دنیا می‌آیند، حتى مرگ بعداً به سراغ‌مان می‌آید»… دوره‌ای که هر بزرگسالی برای رسیدن به بزرگسالی خود، بی‌شک آن را تجربه و سپری کرده است و هر کودکی احتمالاً روزی آن را تجربه خواهد کرد. در شرایطی که بسیاری از ما تا سى سالگى کاری را شروع می‌کنیم، ازدواج می‌کنیم یا با شریک آینده زندگی خود آشنا می‌شویم , بیشترین تغییر شخصیت در قیاس با هر زمان دیگرى در زندگى طى دهه ٢٠ سالگى اتفاق مى‌افتد، آنگاه جای شگفتی بسیار است که چرا ۲۰ تا ۳۰ سالگی را جدی نمی‌گیریم! «بیست تا سی» پروژه‌ای است گروهی و غیرانتفاعی برای همه آن‌هایی که در بیست تا سی سالگی عمر می‌گذرانند و مشتاق یادگیری، رشد و توسعه فردی، ارتقاء کیفیت زندگی خود و سایرین و آماده شدن برای آینده‌ای تاحدممکن شگفت‌انگیزند.

نظرات کاربران
4.8

مملی میرزا
عالی بود خیلی خوب و آموزنده بود
Abdolkarim foroughi
بسیار روشن دقیق و آموزنده بدور از هر گونه شعار آفرین و ممنونم از دب یاد که این موقعیت را فراهم نموده ااست البته برخی از مصاحبه ها هم ضعیف هست و ایکاش منسجم تر می بودند
مرجان منصوری
بسیار عااااالی و پر محتوا بود
سهراب پورخلیلی
سخنرانی بسیار خوب و انگیزشی بود. فقط از مجری محترم خواهش می کنم مرتب وسط حرف زدن میهمانش در حال حرف زدن و اظهار نظر نباشه.
نوید عمادی
عالی بود. کاش این وبیاد طولانی تر بود. صحبت های صادقانه و واقع بینانه ای بیان شد. ممنونم
امین هاشمی
فوق العادههههههههه من شدیدا طرفدار اقای محسنی شدم یه نمونه ی فوق العاده اس