یادگیری لغات به شیوه ریشه شناسی (۱)

یادگیری لغات به شیوه ریشه شناسی یادگیری لغات به شیوه ریشه شناسی

ارائه دهنده شرکت ارتباطات مبین نت در دسته بندی  توسعه فردی

یادگیری لغات به شیوه ریشه شناسی یادگیری لغات به شیوه ریشه شناسی

این مجموعه مبتنی بر روش ریشه شناسی لغات زبان انگلیسی است. طراحی درس ها از ساده به سخت بوده و برای تمامی شما عزیزان در مقاطع مختلف اعم از کنکور، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، IELTS & TOEFL قابل فهم می باشد. مدنظر داشته باشید که یادگیری لغاتِ تنها (Naked vocabulary) به راحتی میسر نیست. در نتیجه سعی می کنیم با ریشه شناسی نه تنها دایره لغات شما را افزایش دهیم، بلکه تمامی کلمات را همراه با جمله های متناسب به شما آموزش دهیم. این روش با حجم عظیمی از لغات که به صورت پیوسته و در قالب جملات در طول دوره یاد می گیرید به شما کمک می کند تا در مصاحبه و آزمون های مختلف موفق شوید.
یکی دیگر از مزایای این دوره افزایش درک مطلب شما در خواندن متن های مختلف است. حتی آن دسته از عزیزانی که خواهان مقاله نویسی هستند با استفاده از pre-fabricated chunks یا همان تکه های پیش ساخته می توانند توانای بسیار خوبی در این زمینه کسب کنند.
این وب یاد توسط «کمال خاکساران» تدریس می شود که دارای مدرک (CELTA) بوده و مدرس بین المللی از دانشگاه کمبریج انگلستان و (IELTS Trainer) و Certified Teacher Trainer by British Council است.
ایشان بیش از پذیرش موفق در دانشگاه های معتبر دنیا و تدریس دوره های مختلفی را در کارنامه خود دارد.

درس های این وب‌یاد

6

کاربرد حرف اضافه \"in\"

6

کلمه \"Impediment\" یا مانع

9

کلمات ترکیبی صفت ساز (۱)

9

Cast

12

اشتهای سیری ناپذیر A voracious appetite

13

خام / بی تجربه / سبز Green

11

عجیب و غریب Exotic

11

Still

10

کوتاه/مختصر Brevity

9

اظهارنامه مالیاتی Tax return

لطفا صبر کنید ...

معرفی برگزار کننده

شرکت ارتباطات مبین نت
شرکت ارتباطات مبین نت
ارائه دهنده اینترنت وایمکس، وای فای و ال تی ای

شرکت ارتباطات مبین‌نت در آذر ماه ۱۳۸۷ با هدف ایجاد زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در مقیاس کشوری، کار خود را آغاز کرد. مبین‌نت با همین هدف در مزایده‌ اپراتوری WiMAX شرکت کرد و موفق شد پروانه‌ سراسری ارتباطات بی‌سیم ایران مبتنی بر فناوری WiMAX را در تمامی استان‌های کشور از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اخذ کند. مرداد ۱۳۸۹ و پس از ایجاد زیرساخت‌های لازممبین‌نت موفق شد شبکه‌ بی‌سیم سراسری خود را بر پایه‌ فناوری وایمکس به‌طور رسمی راه‌اندازی کند.با راه‌اندازی موفقیت‌آمیز این شبکه ارایه‌ خدمات باندپهن میسر شد و در آینده‌ نزدیک نیز تلفن اینترنتی به شیوه‌ نیمه‌متحرک در سراسر کشور ارائه می‌شود. هدف اصلی مبین‌نت، ایجاد شبکه‌ گسترده‌ ملی مبتنی بر فناوری وایمکس است تا به این وسیله بتواند نیازهای گوناگون ارتباطی مشترکان خود در سراسر کشور را تامین کند. گام بعدی مبین‌نت توسعه‌ روابط اپراتوری در اکثر کشورهای جهان است. شرکت مبین‌نت به شبکه‌ سراسری خود نه تنها به عنوان بستر ارایه خدمات اینترنت پرسرعت، بلکه به عنوان شبکه‌ وسیع IP در گستره کشور می‌نگرد. این بدان معنی است که ایران در کوتاه‌ترین زمان، صاحب شبکه‌ای شده است که ظرفیت ارایه‌ طیف وسیعی از خدمات ارزش افزوده‌ را دارد است. مبین‌نت افزون بر ارایه‌ خدمات اینترنت پرسرعت به عموم، در تدارک ساز و کار انجام وظیفه به عنوان یک ISDP ملی در توزیع اینترنت و ارایه‌ خدمات تلفن ثابت مبتنی بر پروتکل IP نیز هست. هم‌اکنون شبکه‌ سراسری وایمکس مبین‌نت بزرگ‌ترین شبکه‌ وایمکس در سراسر جهان است و هر ماه شهرهای جدیدی به این شبکه می‌پیوندند. امیدواریم بتوانیم در ارایه‌ خدمات مطلوب و با کیفیت به موفقیت‌های بیش‌تری دست یابیم.

نظرات کاربران
2.2

عبدالحمید اکبری
نممن این دور را دوره کامل و جامعی در یادگیری واژگان می بینم
Alireza Gh
نمیشه سیو کرد خیلی بده اینجوری
Salman Hosdeiny Safa
مختصر و مفید، جالب، فارسی‌زبان
حسن پاکدامن
امیدوارم که مفید واقع شود
سید کمال حسینی
مفید ، کاربردی و جذاب .