منشی‌گری حرفه‌ای و مدرن

ویژگی‌های یک مسوول دفتر حرفه‌ای چیست؟

ارائه دهنده علی خویه در دسته بندی  توسعه فردی

ویژگی‌های یک مسوول دفتر حرفه‌ای چیست؟

مسوولین دفتر جایگاه ویژه و بسیار پر اهمیتی درسازمان‌ها دارند و هسته اصلی ارتباط درونی و بیرونی سازمان هستند؛ موفقیت یک مدیر بسیار وابسته است به داشتن یک مسوول دفتر حرفه ای. بنابر مطالعات انجام شده مشخص شده است که یک مسوول دفتر کارآمد می‌تواند تا 70% کار یک مدیرعامل را انجام دهد و با مدیریت کردن کارها و امور روزمره می‌تواند وقت مدیر خود را برای برنامه ریزی‌های راهبردی و استراتژیک خالی کند.
در این وب یاد نکات کلیدی برای یک مسوول دفتر یا منشی حرفه ای ارائه شده است؛ شما با مشاهده این وب یاد تشخیص خواهید داد که آیا ویژگی‌های لازم را برای حرفه ای بودن در شغل خود دارا هستید یا خیر و برای بهتر شدن و پیشرفت چه اقداماتی باید انجام دهید.

درس های این وب‌یاد

8

اهمیت و ضرورت آموزش مسوولین دفتر

9

مهارت های فنی و تکنیکی مسوول دفتر حرفه ای

5

مهارت های ارتباطی مسوول دفتر حرفه ای

8

مهارت های رفتاری مسوول دفتر حرفه ای

7

ویژگی های شخصیتی و رفتاری مسوول دفتر حرفه ای (1)

8

ویژگیهای شخصیتی و رفتاری مسوول دفتر حرفه ای (2)

1

خلاصه و جمع بندی

لطفا صبر کنید ...

معرفی ارائه کننده

علی خویه
علی خویه
مدرس دانشگاه، مجری و مشاور بازاریابی و فروش

استاد علی خویه با بیش از 16 سال سابقه اجرایی در حال حاضر مدرس و مشاور در حوزه بازاریابی و فروش هستند. ایشان 11 کتاب تخصصی و کاربردی را در این زمینه ها تالیف و ترجمه کرده اند و در بیش از 200 پروژه مشاوره ای و اجرایی فعالیت داشته اند. استاد علی خویه تا کنون بیش از 650000 نفر-ساعت آموزش را برگزار کرده اند و در کنفرانس ها و سمینارهای مختلف مشارکت داشته اند و در بسیاری از آنها به عنوان سخنران برتر انتخاب شده اند. در حال حاضر ایشان مشاور ارشد مدیران عامل برندهای معتبر ملی و بین المللی بوده و به عنوان عضو هیات تحریریه نشریات معتبر فعالیت می کنند. علاوه بر این کارشناس مهمان برخی از برنامه های صدا و سیما هستند. علی خویه www.khooyeh.com ، مدرس دانشگاه، مدرس دوره های کاربردی و اجرایی در زمینه مدیریت، ایزو، بازاریابی، فروش، تبلیغات و خلاقیت، با 16 سال تجربه اجرایی ، مولف و مترجم 12 عنوان کتاب تخصصی مرجع و کاربردی، عضو انجمن های ملی و بین المللی، مدرس MBA , DBA، تدریس و آموزش در صدها کارخانه و شرکت در سراسر کشور و خاورمیانه، سخنران برتر ده ها سمینار مختلف، تالیف و ترجمه چندین کتاب کاربردی و پرفروش در کشور، مدرس نمونه در چندین موسسه آموزش عالی کشور، مشاوره و آموزش در بیش از صدها کارخانه و شرکت، مجری بیش از 200 پروژه در سراسر کشور، مشاور و مجری افزایش فروش و سهم بازار بیش از صدها شرکت و سازمان،دارای سابقه بیش از 450000 نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی به سازمانها شرکت ها و موسسات ملی و بین المللی و همکاری های مختلف اجرایی و تخصصی با برندهای معتبر و مشهور بین المللی، مشاور ارشد مدیران عامل مطرح و برندهای معتبر، با ارایه بیش از 100 ها عنوان مقاله تخصصی، سخنرانی در بیش از صد سمینار مختلف و سخنران برتر ده ها سمینار، مهمان و کارشناس برنامه های صدا و سیما، عضو انجمن های معتبر اروپا و آمریکا، ریاست انجمن مهندسی فروش ایران، ریاست انجمن برند ایران، موسس و بنیانگذار آکادمی مذاکره در ایران، موسس مدرسه فروش و بازرگانی ایران و.... www.khooyeh.ir 09122991608

نظرات کاربران
5

بیتا کاظمی
به نکات بسیار کارایی اشاره شده.ممنون از شما