بیست تا سی سالگی از زبان حسین توحیدی

درسهای بنیانگذار پایکادمی در مالزی و سنگاپور

ارائه دهنده بیست تا سی در دسته بندی  توسعه فردی

درسهای بنیانگذار پایکادمی در مالزی و سنگاپور

حسین توحیدی، بنیانگذار پایکادمی، فارغ‌التحصیل رشته‌ کامپیوتر از دانشگاه تهران و مدرس دانشگاه UPM و دانشگاه آسیا اقیانوسیه (Asia Pacific University) در گرایش‌های هوش مصنوعی (پردازش زبان طبیعی NLP) و شبکه‌های اجتماعی (Social Network Analysis) است که موفق شد در مدت چهار سال برند تجاری پایکادمی را در دانشکده‌های علوم و فناوری اطلاعات اغلب دانشگاه‌های برتر مالزی تثبیت کند. ارایه‌های قدرتمند و سطح علمی بالا در کنار بهره بردن از جریان متون باز باعث شد تا وی در دو دانشگاه ملی مالزی و دانشگاه پوترا به عنوان مشاور برنامه‌ریزی تحصیلی نیز مشغول به همکاری شود.

حسین توحیدی علاوه بر تأسیس موسسه پایکادمی، مؤسس شرکت کیدوکد (آموزش برنامه نویسی برای کودکان)، خالق شبکه‌های اجتماعی دیسک اسک (شبکه اجتماعی اختصاصی برای بحث و رأی‌گیری)، آکاپییر (شبکه اجتماعی هوشمند با امکانات اختصاصی برای مطالعه، نوشتن، ویرایش و انتشار مقالات علمی) ، توییکر (شبکه اجتماعی انتقادی)، استریتی (سیستم عامل متکی بر شبکه‌های اجتماعی) ، استریتی بی (سیستم پارکینگ هوشمند: برنده رقابت طرح‌های سیستم پارکینگ برج‌های دوقلوی مالزی از یازده کشور جهان) و همچنین محصول موفق مترجم درون متنی الوورد نیز هست که هر کدام در مراحل مختلف طراحی، تست یا ارایه هستند و همگی با الهام گرفتن از تفکر متون باز در محیط‌های شبکه‌های اجتماعی طراحی و ساخته شده‌اند. در بین محصولات و برندهای نامبرده به عنوان موفق‌ترین آن‌ها می‌توان کیدوکد را نام برد که موفق به جذب سرمایه‌گذاری قابل توجهی از سمت بازار خصوصی در مالزی و ویتنام شده است.

درس های این وب‌یاد

6

معرفی حسین توحیدی

6

چرا مهاجرت؟

4

ادامه تحصیل و کار

4

شروع کسب و کار شخصی

3

آشنایی با میثم حافظ پرست به عنوان دوست و شریک

11

تجربیات کسب و کار شخصی در مالزی

9

آغاز فعالیت پایکادمی

11

فرصتهایی برای رشد پایکادمی

7

آموزش برنامه نویسی به کودکان

16

شکل گیری ایده کید و کد

5

پیشنهاد به برنامه نویسان بیست و چند ساله و بیشتر

لطفا صبر کنید ...

معرفی برگزار کننده

بیست تا سی
بیست تا سی
چرا بیست‌تاسی‌سالگی مهم است؟

ما در ۲۰ سالگی و بیست و چند سالگی گمان می‌کنیم «شغل بعداً سر میرسد، ازدواج بعداً اتفاق می‌افتد، بچه ها بعداً به دنیا می‌آیند، حتى مرگ بعداً به سراغ‌مان می‌آید»… دوره‌ای که هر بزرگسالی برای رسیدن به بزرگسالی خود، بی‌شک آن را تجربه و سپری کرده است و هر کودکی احتمالاً روزی آن را تجربه خواهد کرد. در شرایطی که بسیاری از ما تا سى سالگى کاری را شروع می‌کنیم، ازدواج می‌کنیم یا با شریک آینده زندگی خود آشنا می‌شویم , بیشترین تغییر شخصیت در قیاس با هر زمان دیگرى در زندگى طى دهه ٢٠ سالگى اتفاق مى‌افتد، آنگاه جای شگفتی بسیار است که چرا ۲۰ تا ۳۰ سالگی را جدی نمی‌گیریم! «بیست تا سی» پروژه‌ای است گروهی و غیرانتفاعی برای همه آن‌هایی که در بیست تا سی سالگی عمر می‌گذرانند و مشتاق یادگیری، رشد و توسعه فردی، ارتقاء کیفیت زندگی خود و سایرین و آماده شدن برای آینده‌ای تاحدممکن شگفت‌انگیزند.

نظرات کاربران
4.7

محمد مهدی  مخملباف
به نظرم بسیار مفید بود ....
حسن عوض پور
خیلی خوب بود مطالب ارزش مندی داشت که برای هر سنی مفید واقع میشه..
احسان حیدری
خیلی عالی بود. خیلی ممنونم از وب یاد که این دوره رو قرار داد خواهش می کنم در مورد روند های برنامه نویسی در جهان بیشتر آموزش بزارید متاسفانه توی ایران از اول همه چیز ماکروسافتی بوده و دانش ما در سطح ویندوز اپلیکیشن مونده
سید مجتبی حسینی
یک سخنرانی عالی و بی نظیر
فرشته آرامش
عالییییی و پرانرژی بودند پر از ایده های خوب و انگیزه برای رشد و پیشرفت
امین هاشمی
چقدر عالی بود واقعا ممنون