زیبا ساختن خود برای خلق و دیدن زیبایی‌ها

خود را بشناسید و رشد دهید تا بتوانید زیبا ببینید و زیبایی بیافرینید!

ارائه دهنده مهندس شاهین طبری   و   گروه نیکوکاری «همگام» در دسته بندی  توسعه فردی

خود را بشناسید و رشد دهید تا بتوانید زیبا ببینید و زیبایی بیافرینید!

برای دیدن زیبایی‌ها باید زیبا بود. برای اینکه دیگران را دوست داشته باشیم و ببخشیم باید ابتدا خود را دوست بداریم. همه ما فارغ از هرگونه محدودیتی، می‌توانیم زیبا باشیم و از زیبایی‌ها لذت ببریم. برای زیبا بودن ما باید خود و توانایی‌های خود را بشناسیم؛ باید بتوانیم «بهترین خود» را ببینیم و بدانیم به کجا می‌خواهیم برسیم و باید بتوانیم خود را در محیط و شرایطی قرار دهیم که رشد کنیم. برای زیبا بودن باید جسارت و جرات تغییر شیوه و روش زندگی خود را داشته باشیم.

درس های این وب‌یاد

5

همه می توانیم زیبا باشیم

10

بهترین خود را بشناسید

8

قرارگیری در محیط مناسب رشد

7

نظم داشتن و روش داشتن برای زندگی- تغییراتی که می توانید ایجاد کنید

معرفی ارائه کننده

شاهین طبری
مهندس شاهین طبری
رییس هیئت مدیره شرکت چارگون

شاهین اکبریان طبری در مرداد ۱۳۵۳ و در شهر تهران متولد شد. وی که در دانشگاه به تحصیل در رشته مهندسی مکانیک مشغول بود، در سال ۱۳۷۷ در این رشته فارغ‌التحصیل شد؛ ولی با توجه به علاقه وافری که به حوزه تولید نرم‌افزار داشت، به عنوان یک کارشناس حرفه‌ای تولید نرم‌افزار گام در عرصه فناوری اطلاعات کشور گذاشت. شاهین طبری در سال ۱۳۷۷ با توانی محدود اما عزمی راسخ برای پر کردن خلاء موجود در حوزه نرم‌افزار، وارد عرصه فناوری اطلاعات کشور شد و با تأسیس شرکت چارگون تلاش کرد با نگاهی رو به جلو و بهره‌گیری از همراهی کارشناسانی نخبه، شرکتی بنا کند که امروزه، به عنوان یک بنگاه اقتصادی موفق و یکی از برترین‌های حوزه نرم‌افزار کشور به کارآفرینی و خدمات‌رسانی مشغول است. او به عنوان مؤسس و بنیان‌گذار شرکت چارگون مدت ۱۳ سال در سمت مدیرعامل در جهت اعتلای چارگون تلاش کرده و در حال حاضر رئیس هیئت‌مدیره گروه شرکت‌های چارگون و شرکت خدمات مشتریان چارگون است.

معرفی برگزار کننده

گروه نیکوکاری «همگام»
گروه نیکوکاری «همگام»
همراه و همگام با نیازمندان

گروه نیکوکاری «همگام» بصورت خودجوش و پیرو چند سال فعالیت‌های پراکنده در زمینه ارائه خدمات عامل‌المنفعه، توسط کارکنان شرکت چارگون و جمعی از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی از ابتدای سال 1390 فعالیت‌های مستمر خود را بصورت رسمی آغاز نمود و اکنون پس از گذشت یکسال، بعنوان موسسه‌ای در شرف تاسیس مشغول به کار می‌باشد. عمده درآمد این مجموعه از محل کمک‌های نقدی کارکنان شرکت چارگون و حمایت‌های متفرقه خیرین می‌باشد. هر چند در ابتدای راه فعالیت‌های «همگام» بصورت پراکنده شامل تهیه مایحتاج مراکز و موسسات مشابه، پرداخت کمک هزینه تحصیلی، شناسایی کودکان نیازمند و تهیه بسته‌های عیدی و مدرسه و دیگر بسته‌های مناسبتی می‌شد اما امروز پس از تجربه گذشته، سیاست‌گذاری کلان آن به سمت حمایت تحصیلی و ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی به کودکان و نوجوانان جهت فراهم آوردن زمینه خودشکوفایی آنها است. به این ترتیب بیشتر درآمد آن صرف تامین نیازمندی‌های آموزشی، فرهنگی، تحصیلی و … کودکان و نوجوانان مستعد و حمایت از فعالیت‌های مراکز و موسسات مشابه می‌گردد. همچنین با توجه به بودجه سالیانه، هر ساله تعدادی از دانشجویان مستعد کم درآمد بصورت غیرمستقیم تحت تکفل تحصیلی این مجموعه قرار می‌گیرند. حامیان این مجموعه بالغ بر 300 نفر می‌باشند.. همچنین تیم اجرایی آن متشکل از افراد داوطلبی است که هر روز به تعداد آنها افزوده می‌شود و در اجرای طرح‌ها یاری‌رسان همگام می‌شوند.

نظرات کاربران
5

Mahmood seyyedalian
سلیس و زیبا صحبت کردن و مطالب زیبایی رو مطرح کردن که واقعا ارزش فکر کردن داشت
حسین بیشه
از انرژی و انگیزه ای که از جناب آقای طبری میگیرم لذت میبرم و خیلی کمکم میکنه تو مسیر زندگیم. امیدوارم بتونم از نزدیک ملاقاتشون کنم. مرسی آقای طبری
ضیاء شیخ الاسلامی
خیلی عالی بود: خودمون رو بزرگ ببینیم و تجسم کنیم. بزرگ فکر کنیم.
مهدیه پارسا
ساده بود. ساده زیباست.
نیر مرادخانی
عالی بود. سخنرانی یعنی ارائه تجربه ها برای دادن ایده ها که سخنران به خوبی از عهده برآمد.
محمد فخری
بسیار عالی و کاربردی و امید بخش
ساناز فنائی
ارائه بحثی کاربردی و آموزنده.