زیبایی چیست؟

چگونه زیبایی را ببینیم و چگونه زیباتر باشیم؟

ارائه دهنده امیر مهرانی   و   گروه نیکوکاری «همگام» در دسته بندی  توسعه فردی

چگونه زیبایی را ببینیم و چگونه زیباتر باشیم؟

زیبایی چیست و ما چطور آن را درک می‌کنیم؟ وقتی می‌خواهیم زیبا شویم باید چه کنیم؟ اگر می‌خواهیم آدم بهتری باشیم چگونه باید اینکار را انجام دهیم؟
در این وب یاد درباره زیبایی، زیبا دیدن و زیباتر شدن صحبت می‌شود. عادت‌ها برای ما انسان‌ها مانعی هستند برای دیدن زیبایی‌ها؛ ما به زیبایی‌های اطرافمان عادت می‌کنیم و آن‌ها را نمی بینیم؛ این زیبایی‌ها می‌توانند یک تابلو در اتاق باشند یا حضور و سایه پدر و مادر و یا آرامش درونی و بسیاری زیبایی‌های دیگر.
ما انسان‌ها چه زمانی زیبا خواهیم شد؟ وقتی ویژگی‌های مثبت را می‌بینیم، وقتی کلمات را جاری می‌کنیم، وقتی می‌بخشیم و وقتی هدیه می‌دهیم و وقتی شکرگزاری می‌کنیم.

درس های این وب‌یاد

6

عادت، مانع دیدن زیبایی!

8

آنچه بر زیبایی تاثیر دارد!

11

چه وقت زیبا می شویم؟

معرفی ارائه کننده

امیر مهرانی
امیر مهرانی
مربی رشد فردی و سازمانی

به سادگی به افراد و سازمان‌ها کمک می کنم تا گذشته‌ی قابل تقدیر خود را دوباره بازیابی کنند، آینده مطلوب خود را شفاف نمایند و در مسیر رسیدن به اهداف خود قدم بگذارند و تبدیل شوند به تغییری که می‌خواهند. من به افراد کمک می‌کنم تا توانایی‌های خود را بشناسند، بتوانند تغییرات مثبت در خود ایجاد کنند و در مسیر رشد پایدار به‌سمت رجحان در کار و زندگی حرکت کنند. همچنین به سازمان‌ها کمک می‌کنم تا مسائل فرهنگی، تیمی و ره‌بری (مدیریتی) خود را شناسایی کنند، از توانایی ها و پتانسل‌ها استفاده نمایند و به تحولی مثبت و کارا دست پیدا کنند.

معرفی برگزار کننده

گروه نیکوکاری «همگام»
گروه نیکوکاری «همگام»
همراه و همگام با نیازمندان

گروه نیکوکاری «همگام» بصورت خودجوش و پیرو چند سال فعالیت‌های پراکنده در زمینه ارائه خدمات عامل‌المنفعه، توسط کارکنان شرکت چارگون و جمعی از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی از ابتدای سال 1390 فعالیت‌های مستمر خود را بصورت رسمی آغاز نمود و اکنون پس از گذشت یکسال، بعنوان موسسه‌ای در شرف تاسیس مشغول به کار می‌باشد. عمده درآمد این مجموعه از محل کمک‌های نقدی کارکنان شرکت چارگون و حمایت‌های متفرقه خیرین می‌باشد. هر چند در ابتدای راه فعالیت‌های «همگام» بصورت پراکنده شامل تهیه مایحتاج مراکز و موسسات مشابه، پرداخت کمک هزینه تحصیلی، شناسایی کودکان نیازمند و تهیه بسته‌های عیدی و مدرسه و دیگر بسته‌های مناسبتی می‌شد اما امروز پس از تجربه گذشته، سیاست‌گذاری کلان آن به سمت حمایت تحصیلی و ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی به کودکان و نوجوانان جهت فراهم آوردن زمینه خودشکوفایی آنها است. به این ترتیب بیشتر درآمد آن صرف تامین نیازمندی‌های آموزشی، فرهنگی، تحصیلی و … کودکان و نوجوانان مستعد و حمایت از فعالیت‌های مراکز و موسسات مشابه می‌گردد. همچنین با توجه به بودجه سالیانه، هر ساله تعدادی از دانشجویان مستعد کم درآمد بصورت غیرمستقیم تحت تکفل تحصیلی این مجموعه قرار می‌گیرند. حامیان این مجموعه بالغ بر 300 نفر می‌باشند.. همچنین تیم اجرایی آن متشکل از افراد داوطلبی است که هر روز به تعداد آنها افزوده می‌شود و در اجرای طرح‌ها یاری‌رسان همگام می‌شوند.

نظرات کاربران
4.2

احمد دادور
واقعا انسان با واقعیت روبرو میشه
آرمان طلاپا
فن بیان خوب و موضوع کاربردی
سارا نهیمی
پررن رتندر دالر داتندل دتللرا تمابلرف البزذدذ لاارزی. دنذ
مهسا روستا
خیلی خوب بود ممنونم واقعا
علیرضا هوایی
بسیار آموزنده و جذاب بود
Siavash Nejadian
کلا حرفای آقای مهرانی حال خوبی بهم می ده
امید اکبری
ملاک بنده هماهنگی ارائه دهنده با مطلب ارایه شده است و چون شخصیت زیبایی در آقای مهرانی دیدم وب یادشون که در مورد زیبایی بود خیلی خوشایند بود به نظرم ، با آرزوی سلامت و موفقیت برای شما و تمام کسانی که حال آدمو خوب میکنند با مطالب پربارشون
مهدیه پارسا
ساده بود. ساده زیباست.
نیر مرادخانی
موضوع عالی بود و موردنیاز همه.ارائه دهنده نیز عالی بود. ولی مطالب خیلی پخته نبود.
عمید احمدی افشار
خیلی ساده و صمیمی بیان شده
ساناز فنائی
یادآوری مسائل مهم اما تبدیل شده به عادت.
محمد مهدی یحیی پور
زیبایی بخش مهمی از زندگی ماست.
مریم کرمی
محتوای عالی و فراخور حال بنده بودن
امیر ملکی
یه موضوع عالی و بکر و خاص. همونطور که باید باشه! ارائه هم به لحاظ محتوا و هم شکل خیلی زیبا بود (البته اگر از تغییر اسلایدها بگذریم). پایان بندی هم عالی بود
نوشين حسيني
چون بهم احساس خوبي داد.
طاهره  نجار
می شد که موضوع را پرداخت بیشتری داد
علی حسینی
من همیشه از ارائه های امیر مهرانی لذت می برم