فروشنده حرفه ای

مهارتها و ویژگیهای یک فروشنده حرفه ای

ارائه دهنده علی خویه در دسته بندی  بازاریابی و فروش

مهارتها و ویژگیهای یک فروشنده حرفه ای

«هر کسی با فروش چیزی زندگی می کند»؛ اما چه کسی فروشنده حرفه ای است؟ یک فروشنده حرفه ای یا واحد فروش موفق در سازمان باید چه مهارتها، خصوصیات و ویژگی هایی داشته باشد؟
در این وب یاد، مهارتهایی را که برای تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه ای لازم دارید، ارائه کرده ایم و از آنجاییکه فروش قلب هر شرکت و سازمانی است، امیدواریم با یادگیری این نکات خود و سازمان خودتان را موفق تر از پیش سازید.

درس های این وب‌یاد

3

اهمیت فروش

2

ارتباطات در فروش

4

شناخت مشتری

6

روانشناسی و رفتارشناسی

5

شناخت و تحلیل بازار

5

خلاقیت در فروش

4

انرژی و انعطاف پذیری بالا

3

تاثیر پیگیری در فروش

6

فروشنده: آغازگر، مدیر و پایان دهنده

2

ریسک پذیری

5

آگاهی کامل از محصول

6

قدرت ایجاد اعتماد

1

دانش، اصول و فنون مذاکره

لطفا صبر کنید ...

معرفی ارائه کننده

علی خویه
علی خویه
مدرس دانشگاه، مجری و مشاور بازاریابی و فروش

استاد علی خویه با بیش از 16 سال سابقه اجرایی در حال حاضر مدرس و مشاور در حوزه بازاریابی و فروش هستند. ایشان 11 کتاب تخصصی و کاربردی را در این زمینه ها تالیف و ترجمه کرده اند و در بیش از 200 پروژه مشاوره ای و اجرایی فعالیت داشته اند. استاد علی خویه تا کنون بیش از 650000 نفر-ساعت آموزش را برگزار کرده اند و در کنفرانس ها و سمینارهای مختلف مشارکت داشته اند و در بسیاری از آنها به عنوان سخنران برتر انتخاب شده اند. در حال حاضر ایشان مشاور ارشد مدیران عامل برندهای معتبر ملی و بین المللی بوده و به عنوان عضو هیات تحریریه نشریات معتبر فعالیت می کنند. علاوه بر این کارشناس مهمان برخی از برنامه های صدا و سیما هستند. علی خویه www.khooyeh.com ، مدرس دانشگاه، مدرس دوره های کاربردی و اجرایی در زمینه مدیریت، ایزو، بازاریابی، فروش، تبلیغات و خلاقیت، با 16 سال تجربه اجرایی ، مولف و مترجم 12 عنوان کتاب تخصصی مرجع و کاربردی، عضو انجمن های ملی و بین المللی، مدرس MBA , DBA، تدریس و آموزش در صدها کارخانه و شرکت در سراسر کشور و خاورمیانه، سخنران برتر ده ها سمینار مختلف، تالیف و ترجمه چندین کتاب کاربردی و پرفروش در کشور، مدرس نمونه در چندین موسسه آموزش عالی کشور، مشاوره و آموزش در بیش از صدها کارخانه و شرکت، مجری بیش از 200 پروژه در سراسر کشور، مشاور و مجری افزایش فروش و سهم بازار بیش از صدها شرکت و سازمان،دارای سابقه بیش از 450000 نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی به سازمانها شرکت ها و موسسات ملی و بین المللی و همکاری های مختلف اجرایی و تخصصی با برندهای معتبر و مشهور بین المللی، مشاور ارشد مدیران عامل مطرح و برندهای معتبر، با ارایه بیش از 100 ها عنوان مقاله تخصصی، سخنرانی در بیش از صد سمینار مختلف و سخنران برتر ده ها سمینار، مهمان و کارشناس برنامه های صدا و سیما، عضو انجمن های معتبر اروپا و آمریکا، ریاست انجمن مهندسی فروش ایران، ریاست انجمن برند ایران، موسس و بنیانگذار آکادمی مذاکره در ایران، موسس مدرسه فروش و بازرگانی ایران و.... www.khooyeh.ir 09122991608

نظرات کاربران
3

محسن نوری
خیلی کلی در مورد مهارت هایی که لازمه فروشنده داشته باشه سرفصل‌هایی رو گفتند، به نظرم جا داشت که هر قسمت باز بشه و به روش‌ها و تکنیک‌ها پرداخته بشه.