مدیریت فروش و فروشندگی حرفه‌ای

تشریح فرآیند و بررسی شیوه‌های مدرن و موثر فروش

ارائه دهنده امیر بختایی در دسته بندی  بازاریابی و فروش

تشریح فرآیند و بررسی شیوه‌های مدرن و موثر فروش

آیا شغل شما نیز با مقوله فروش درگیر است؟ اگر پاسخ شما به این پرسش مثبت باشد، مسلما در این زمینه با مشکلاتی نیز مواجه شده‌اید؟ مشکلاتی که مانند بسیاری از مشکلات دیگر در سایر زمینه‌ها، ریشه در عدم آگاهی دارد.
بسیاری از مشاغل و کسب و کارها در سیر کاری خود با مرحله فروش مواجه هستند؛ و در اکثریت آن‌ها نیز، فروش هدف اصلی و نهایی تعریف می‌شود، اما اغلب نگاه کوتاه مدت، بدون دانش و در بهترین حالت نگاه سنتی به فروش، دارند. نگرش و شیوه‌هایی که سبب بروز مشکلات فراوانی به ویژه در بلند مدت خواهد شد. در دنیای امروزی، فروش و فروشندگی و پارامترهای مربوط به آن‌ها، دارای متدها، تعاریف و ویژگی‌های دانش محور و مدرنی است که کسب آگاهی نسبت به آن‌ها، سبب می‌شود که معایب و چالش‌های مربوط به فروش را بشناسیم و در راستای رفع مشکلات و پیشرفت دائمی در فروش اقدام نماییم و به عبارت کلی بر فرآیند فروش، تسلط داشته باشیم.
در این دوره اینترنتی، مهمترین مباحث مدیریت عملیاتی فروش و فروشندگی حرفه‌ای به زبان ساده و با طرح مثال‌های کاربردی عنوان شده است. انتخاب صحیح مشتری، نحوه برقراری تماس اثربخش، چگونگی کشف نیازهای مشتری، روش معرفی جذاب محصول و تکنیک‌های پاسخگویی به ایرادات از جمله مباحث اصلی این دوره را تشکیل می‌دهند.
مخاطبان دوره شامل تمام کسانی است که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم درگیر امور بازاریابی و فروش هستند و علاقه مند به آشنایی با مباحث تخصصی فروشندگی.

درس های این وب‌یاد

مقدمه

4

فروشنده حرفه اي كيست؟

5

ويژگي هاي مهم فروشنده حرفه اي

5

اخلاقیات در فروش

برقراري تماس اثربخش

4

تفاوت فروش سنتي و مدرن

5

انتخاب مشتري

7

نگرش مثبت

4

مراحل برقراري تماس

4

نكات كليدي در برقراري تماس

كشف نياز

3

نياز محرك خريد

3

هدف از خريد

3

نيازهاي مادي و رواني

3

نيازهاي پايه و فرعي

4

هنر سوال كردن

معرفی محصول

2

پيشنهاد غير قابل رد

3

مدیریت انتظارات

4

قبل از هر چیز، اول قیمت را بگو

5

مدیریت محل تمرکز

3

مشاوره و هدایت خرید

پاسخ به ایرادات

2

چرا مشتري ايراد مي گيرد؟

5

آزمون فرض كردن

3

ويژگي، منافع و محدوديت

3

چگونه مشتری را متقاعد به خرید محصول گران تر کنیم؟

6

تكنيك هاي مورد استفاده خريدان حرفه اي

4

خاتمه فروش

جمع بندی

4

جمع بندی

لطفا صبر کنید ...

معرفی ارائه کننده

امیر بختایی
امیر بختایی
مشاور، مدرس و تحلیلگر مسائل بازاریابی، فروش و تبلیغات

امیر بختایی هستم، دانش آموخته مدیریت. از اوایل دهه هشتاد هجری شمسی تا کنون به صورت حرفه‌ای و مستمر در حوزه مشاوره و تدریس مباحث بازاریابی، فروش و تبلیغات، فعالیت می‌کنم. در این مدت به عنوان مشاور، با سازمان‌های متعدد دولتی و خصوصی، تولیدی و خدماتی، بزرگ و کوچک، همکاری داشتم و همواره سعی داشته‌ام با بهره گیری از این فرصت، از نزدیک مسائل و چالش‌های واقعی سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی را بهتر و کامل تر درک کنم و برای حل این مسائل، راهکارهای عینی و عملیاتی را کشف و با مشارکت مدیران و کارشناسان پیاده کنم. از لذت بخشترین کارها برایم ستیز با چالش‌های کسب و کار و از مهمترین آرزوهایم توسعه روز افزون کشور عزیزم ایران است. اطلاعات تکمیلی در خصوص سوابق و تجارب بنده را در وب سایت شخصی ام به آدرس www.bakhtaei.com ملاحظه فرمایید

نظرات کاربران
4.5

Abbas Ramezani
دسترس پذیری قیمت مناسب به روز بودن