دستیابی به موفقیت

دستیابی به موفقیت

دوره آمــوزشـی آنلاین

دربـــاره این بـستـه

موفق شدن تعریف ساده ای دارد؛ باید بدانید که به کجا میخواهید برسید و باید به آنجا برسید! در بسته آموزشی «دستیابی به موفقیت» طی 8 دوره آموزشی ویدیویی، هر آنچه را که برای تعیین اهداف موثر و رسیدن به موفقیت لازم است، یاد خواهید گرفت. شما پس از گذراندن این روند آموزشی و مشاهده کامل هر هشت دوره، خواهید توانست قاطعانه و شفاف اهداف خود را تعیین و الویت بندی کنید، در مسیر دستیابی به آن‌ها حرکت کنید و نهایتا کسب موفقیت را تجربه کنید. ارائه دهند‌گان این بسته آموزشی تخصصی، اساتید با دانش، معتبر و صاحب نامی هستند که همگی اصلی ترین تخصص خود را با بیانی ساده، شفاف و کاربردی در این بسته آموزش داده‌اند. فرصت را از دست ندهید و در این سفر با ما همراه شوید.

دوره هــای آمــوزشـی این بـستـه

تغییر در مسیر زندگی

چگونه با راه حل های ساده، تغییر را به یک فرصت تبدیل کنیم نه یک تهدید؟
27 مهندس محمدرضا شعبانعلی
درباره این وب یاد
بسیاری از ما به دنبال تغییراتی در زندگی خود هستیم. می خواهیم شغل خود را تغییر دهیم. در حوزه دانش دیگری آگاهی کسب کنیم. بسیاری از عادت های بد خود را ترک کنیم.
به صورت عمومی، اکثر انسان ها در سه حوزه دانش، مهارت و رفتار به دنبال تغییر هستند. ما هم بارها و بارها، تمایل به تغییر درباره موضوعات گوناگون داشته ایم؛ اما با گذشت زمان شاهد اتفاق خاصی نبوده ایم، تغییری رخ نداده است. و باز تصمیم جدید برای تغییری دیگر و نهایتا، شکست مجدد. روالی که آنقدر تکرار می شود که نسبت به ماهیت تغییر و حتی واژه آن حس ناخوشایندی پیدا خواهیم کرد. حسی که شاید در حین خواندن این متن نیز در شما جریان داشته باشد. اما چرا در مسیر تغییر با شکست مواجه خواهیم شد؟ چرا این روال دائما تکرار می شود؟

در این وب یاد با استفاده از یک مدل ساده، نیازهای اساسی برای موفقیت در ایجاد یک تغییر هدفمند، ارائه گردیده است.
درس های این وب یاد

تغییر

3

تغییر در مسیر زندگی (1)

این وب یاد براساس مدل چیپ هیث و دن هیث در خصوص ایجاد تغییر در ابعاد مختلف زندگی تهیه و ارائه شده است.

3

تغییر در مسیر زندگی (2)

این وب یاد براساس مدل چیپ هیث و دن هیث در خصوص ایجاد تغییر در ابعاد مختلف زندگی تهیه و ارائه شده است.

6

تغییر در مسیر زندگی (3)

8

تغییر در مسیر زندگی (4)

6

تغییر در مسیر زندگی (5)

7

تغییر در مسیر زندگی (6)

داستان مسیر موفقیت

بررسی 3 پارامتر تیپ شخصیتی، معنا و آرزو برای کسب موفقیت
رایگان سهیل رضایی
درباره این وب یاد
سهیل رضایی بر این باور است که انسان موجود داستان سرایی است. اگر در فضاهای عمومی به حرف های مردم گوش دهید، به زودی در می یابید که صحبت های آنها اغلب به شکل داستان مطرح می شود. ما با تعریف کردن این حکایت ها با یگدیگر ارتباط برقرار می کنیم.آشنایی با داستان های زندگی مان باعث می شود خودمان را بهتر بشناسیم . قصه زندگی مان، حکایتی است که همواره درباره چیزهایی که می خواهیم به دست آوریم و آنچه می توانیم یا نمی توانیم انجام دهیم، برای خود تعریف می کنیم و آگاهی ما نسبت به داستان زندگی اطرافیان مان از سال اول زندگی مان آغاز می شود.
در این وب یاد، سهیل رضایی نگاه درست به شغل را در قالب حکایت های خود بازگو می کند و در ادامه نقش تیپ های شخصیتی و رویا را در ایجاد احساس موفقیت و رضایت را شرح می دهد. در آخر از سازمان های معناگرا صحبت می کند و بخشی از احساس موفقیت را در قالب خلق معنا تعریف می کند.
درس های این وب یاد

7

قصه (1)

6

قصه (2)

6

قصه (3)

7

رشد من، رشد سازمان من

10

تیپ های شخصیتی

5

آرزوهای مزاحم

5

خلق معنا

مهندسی زندگی شخصی

چگونه خودم زندگی ام را طراحی کنم؟
50 دکتر بهروز اقبالی
درباره این وب یاد
زندگی می کنم یا فقط زنده هستم؟ آدم خوشبخت چه کسی ‌است؟ آدم موفق چطور؟ من چگونه می توانم به آرزوهایم برسم؟ این‌ها تنها بخشی از سوالاتی‌ست که عده‌ای از ما مکررا از خودمان می‌پرسیم.
Personal Life Engineering یا همان مهندسی زندگی شخصی، به ما یاد می‌دهد که چطور می‌توانیم همچون یک مهندس، زندگی‌مان را طرح‌ریزی کنیم تا بتوانیم به آن چیزی که می‌خواهیم برسیم؟ و به ما تذکر می‌دهد که دستمان را به دست زندگی ندهیم بلکه ما دست زندگی را بگیریم.
اولین سوال در این رویکرد این است که "فلسفه زندگی من چیست؟" برای موفقیت لازم است فلسفه زندگی خودمان را بدانیم. این وب‌یاد پیرامون موضوع فلسفه زندگی بحث می‌کند و در ادامه به ما یاد می‌دهد که چطور می‌توانیم یک دفترچه زندگی شخصی داشته باشیم که برگ برگ آن را خودمان طراحی کرده باشیم. انتخاب کنیم که در زندگی نقش آفرین باشیم یا تنها یک تماشاچی؟ مهندسی زندگی یادمان می‌اندازد که فقط درعالم خیال نقش‌های محبوب را زندگی نکنیم و نقش‌ها را خلق کنیم و آن‌ها را زندگی کنیم.
در بخش بعدی، مهندسی زندگی به ما می‌آموزد که چگونه مسیر دستیابی به آرزوهایمان را طراحی کنیم و جهت درست برای رسیدن به مقصد را براساس ارزش‌های زندگی‌ پیدا کنیم. ارزش‌هایی که به ما یادآور می‌شوند که برای این‌ها داریم زندگی می‌کنیم. به ما نشان می‌دهد که چطور در راستای ارزش‌هایمان، چشم‌انداز زندگی‌مان را تصویر کنیم و برپایه آن اهداف کوتاه مدت را تعیین کنیم. اهدافی که باید روشن، مرتبط، قابل اندازه‌گیری و دستیابی باشند.
در ادامه، می بینیم که برای خلق "ما"های ارزشمند، باید من‌های سالم پرورش دهیم. ارتباطات خودمان را مدیریت کنیم و در قالب طرح زندگی‌مان، روابط را ایجاد کنیم.
و در آخر، یاد میگیریم که چطور به وضعیت موجودمان نگاه کنیم و با استفاده از تکنیک SWOT فرصت‌ها، تهدیدها، نقاط قوت و ضعف خودمان را تحلیل کنیم تا بتوانیم از اتفاقات زندگی خودمان، بهترین نتیجه را بگیریم.
درس های این وب یاد

8

نقش‌آفرینی یا تماشاچی بودن

9

آیا آرزوها دست یافتنی هستند؟

10

حرکت در مسیر آرزوها

7

فلسفه زندگی ما

11

چگونگی پیداکردن ارزش‌های زندگی

7

شش تابلوی ارزشی

4

دستتان را به دست زندگی ندهید

11

چشم‌اندازها

7

اهداف

7

من!!!

7

ارزش \"ما\"بودن

6

اهداف کوتاه

6

داستان زندگی شما، آنچه که بود و گذشت

8

جدول ارتباطات

8

وضعیت موجود

8

جمع‌بندی

دستیابی به اهداف در کار و زندگی

چگونه اهداف ارزشمندی برای خود تعیین و به آنها دست پیدا کنید؟
15 آموزشی.نت
درباره این وب یاد
همه ما می‌خواهیم تغییراتی را در زندگی خود ایجاد کنیم. تمایل داریم به آرزوهای خود دست پیدا کنیم و یا یک سری ویژگی‌های منفی را در خود از بین ببریم. به زبان ساده تر همه ما اهدافی را داریم که می‌خواهیم به آن‌ها دست پیدا کنیم. اما در دست‌یابی به بسیاری از این اهداف با مشکل مواجه هستیم و بسیاری مواقع پیش آمده است که از رسیدن به‌ آن‌ها نا امید شده باشیم. ما در این دوره می‌خواهیم در کنار هم این مشکل را حل کنیم و بتوانیم به اهدافی که حتی از رسیدن به آن‌ها نا امید شده‌ایم دست‌یابیم.
اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم؛ قطعا مشکلاتی وجود دارد که از دسترس ما خارج است و در کنترل ما نیستند. اما یک نکته وجود دارد: برخلاف تصور، این مشکلات بسیار کمتر از مشکلات قابل کنترل هستند و حتی تاثیرگذاری آن‌ها نیز کمتر است. حتما در ذهن خود نسبت به این جمله حس بدی دارید و این جمله در مورد شما اشتباه است. اما باور کنید که اشتباه از شماست. خیلی از مسائلی که فکر می‌کنید در کنترل شما نیستند کاملا تحت اختیار شما هستند. شما می‌توانید با یادگیری به کارگیری روش‌های صحیح به بسییاری از اهدفی خود دست پیدا کنید. قطعا گاهی سخت‌تر گاهی آسان‌تر؛ اما در هر صورت دستیابی به اهداف عملی است.
در این دوره آموزشی ما به دنبال شرح تمام و کمال روانشناسی موفقیت و یا تمام ویژگی اهداف و چراهای آن نیستیم. در این دوره ما می‌خواهیم کار بسیار ساده‌تر و کاربردی‌تری را با یکدیگر انجام دهیم. ما می‌خواهیم 7 نکته ساده و کاربردی را با یکدیگر بررسی کنیم که با بکارگیری آن‌ها بتوانیم به اهدافی که تعیین کرده‌ایم دست پیدا کنیم.
قبل از هر توضیحی ابتدا نگاهی به این 7 مورد بیندازیم:
 • ایجاد چشم انداز
 • تقسیم بندی برای پیروزی
 • پیشرفت در عمل
 • عمومی سازی تعهدات
 • پاسخگویی در مقابل تعهدات
 • تجلیل از موفقیت خود
 • مرور موفقیت
 • بعضی از این موارد واضح نیستند؟ شاید هم همه آن‌ها. هیچ ایرادی ندارد. قرار بر این است که به صورت شفاف و ساده آن‌ها را با یکدیگر بررسی کنیم و از این پس بسیار راحت‌تر به اهداف خود دست پیدا کنیم.
درس های این وب یاد

3

ایجاد یک چشم انداز

3

برای پیروزی، تقسیم بندی کنید

2

پردازش به سمت اجرا

2

تعهدات خود را به دیگران بگویید

3

حلقه پاسخگویی و حمایتی ایجاد کنید

3

موفقیتهای خود را جشن بگیرید

2

پیشرفت خود را مرور و ارزیابی کنید

1

نکات پایانی

مدیریت موثر زمان

چگونه از با ارزش ترین دارایی خود، زمان، به بهترین نحو بهره مند گردیم و به اهدافمان دست پیدا کنیم؟
19 دکتر عماد قائنی
درباره این وب یاد
زمان تمام چیزی است که ما در زندگی داریم و مدیریت زمان یعنی مدیریت زندگی و فعالیت های ما. هیچ فرد موفقی را نمی توانیم پیدا کنیم که زمان خود را به درستی مدیریت نکرده باشد. برای یادگیری و بهبود مدیریت زمان باید ابتدا انگیزه کافی داشته باشیم. باید بدانیم که چرا می خواهیم زمان خود را مدیریت کنیم؟ به کجا می خواهیم برسیم؟ موفقیت و هدف، برای ما چه شکلی دارد و از چه ویژگی هایی برخوردار است؟ در گام بعد باید مسیر خود را برای رسیدن به اهدافمان ترسیم کنیم. باید بدانیم که چه اقداماتی را انجام دهیم تا به هدف برسیم؟ باید بدانیم که کدامیک از فعالیت ها را باید خودمان انجام دهیم و کدامیک را به سایر افراد واگذار کنیم؟ کارسپاری موفق نیز خود شرایط و قوانینی دارد و نمی توان گفت که هر نوع کارسپاری به شرایط ایده آلی منجر می شود و خروجی های خوبی از آن خواهیم گرفت.
در این وب یاد روش ها و راهبردهایی ارائه خواهند شد که به شما کمک می کند تا بتوانید زمان خود را بهتر و موثرتر به خدمت بگیرید تا بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید. در این وب یاد درباره هدف گذاری و تعادل در آن صحبت خواهیم کرد. سپس درباره نحوه تبدیل اهداف به اقدامات و روش های اولویت بندی اقدامات مطالبی را خواهید آموخت و در بخش چهارم نکاتی درباره مدیریت زمان مطرح می شود که می تواند تاثیر اساسی در زندگی شما داشته باشد. نکاتی مانند چگونگی تمرکز کردن، جلوگیری از به تعویق انداختن کارها و تعلل در اجرای برنامه ها و همچنین مهارت نه گفتن؛ مهارتی که در صورت یادگیری آن، بسیاری از فرصت ها را از دست نخواهید داد.
درس های این وب یاد

مقدمات مدیریت زمان

1

یافتن انگیزش شخصی

قبل از یادگیری مدیریت زمان باید به این سوال پاسخ دهید که چرا میخواهید مدیریت زمان یاد بگیرید؟

2

پیش فرضهای مدیریت زمان

مدیریت موثر زمان نیاز به پیش فرضها و نگرشهای خاصی دارد که در این درس به آنها پرداخته خواهد شد

هدف گذاری

4

هدف گذاری

اولین قدم برای مدیریت موثر زمان، هدف گذاری است. ما ابتدا باید مشخص کنیم به کجا میخواهیم برسیم و سپس مسیر را با سرعت طی کنیم

4

تعادل در هدف گذاری

ما نمی توانیم در زندگی فقط یک هدف را دنبال کنیم بلکه باید مجموعه متعادلی از اهداف را مد نظر داشته باشیم تا زندگیمان معنادار باشد

3

خرد کردن اهداف به پروژه ها و اقدامات

برای اینکه به هدف برسیم باید مسیر مناسبی طراحی کنیم؛ این درس طراحی گامهایی برای رسیدن به اهداف را بیان می کند

اولویت بندی

5

اولویت بندی فعالیتها و اقدامات

اولویت بندی کارها، هسته مرکزی مدیریت زمان است. باید یاد بگیریم که چگونه و بر اساس چه معیارهایی کارهایمان را اولویت بندی کنیم

نکات تکمیلی

7

تمرکز

تمرکز سرعت کار کردن را افزایش می دهد و کیفیت کار کردن را بالا می برد. چگونه تمرکزمان را افزایش دهیم؟

7

مقابله با تعویق

یکی از دشمنان مدیریت زمان تعویق است. در این درس می آموزیم که چطور با به تاخیر انداختن کارها (تعویق) مقابله کنیم

4

چگونه «نه» بگوییم؟!

«نه» گفتن برای ما سخت است و این باعث می شود که اولویت کارهایمان به دست دیگران باشد. این درس به شما کمک می کند که «نه» بگویید

5

کارسپاری

افراد موفق در مدیریت زمان می دانند که چه کارهایی را شخصاً انجام دهند و چه کارهایی را به دیگران و چگونه واگذار کنند

2

استفاده از زمانهای انتظار

ما می توانیم بسیاری از کارهایمان را در زمانهای انتظار برای تاکسی، دکتر، جلسه و... انجام دهیم!

2

جمع بندی

خلاصه ای از مطالبی که تا اینجا مطرح شد در قالبی تازه

افزایش بهره وری شخصی

چگونه با مدیریت زمان بهره وری شخصی خود را افزایش دهیم
25 آموزشی.نت
درباره این وب یاد
چگونه از زمان خود مفید استفاده کنیم؟ این پرسش در ذهن همگی ما دائما مطرح می‌شود. کارهای زیادی وجود دارند که بر اساس اجبار، نیاز و علاقه، ما در پی انجام آن‌ها هستیم. اما برای اجرایی شدن آن‌ها اولین سوالی که از خود خواهیم پرسید این است که: « کی این کارها را انجام دهم؟». غالب کارهای مورد نظر ما به جدایی و تنهایی برایمان قابل انجام و دستیابی هستند اما هنگامی که به دنبال انجام رساندن همه آن‌ها هستیم به طرز عجیبی ناتوان خواهیم شد.
مشکل از زیاد شدن کارهاست؟ مشکل از شیوه عملکرد مغز انسان است؟ مشکل به سبب فشارهای وارده از سوی دیگران و عوامل بیرونی است؟ همه این مشکلات تا حدودی وجود دارند اما مشکل اساسی نیستند. در اکثر موارد مشکل اساسی این است که ما هنوز مدیریت زمان را یاد نگرفته ایم؛ هنگام مواجه شدن با چند کار متفاوت تصمیم به انجام آن‌ها می‌گیریم اما چون نمی‌دانیم کدام کار را در چه زمانی انجام دهیم و زمان را برای انجام شدن کارها چگونه مدیریت کنیم، دائما به ما استرس وارد خواهد شد و نهایتا گیج خواهیم شد و در انجام کارها ناتوان.
پس واضح است که برای افزایش بهره وری شخصی در زندگی، چاره‌ای نداریم جز یادگیری مدیریت زمان. قدم ابتدایی چیست؟ قبل هرچیز با روند آموزش و یادگیری مدیریت زمان در این دوره آشنا شویم. هدف این دوره یادگیری مدریت زمان و افزایش بازدهی شخصی است. برای این کار به سراغ سه اصل اساسی خواهیم رفت:
 • فضا
 • ذهن
 • زمان
 • و بعد به سراغ تعریف هرکدام از این سه اصل و تاثیر آن‌ها در زندگی خواهیم رفت. قدم بعدی این خواهد بود که چگونه با استفاده از یک سیستم ایمیل تمام نیازهای مدیریت زمان را پیاده سازی کرد. و در نهایت به این بحث خواهیم پرداخت که چگونه بین زندگی شخصی و زندگی حرفه‌ای مرز قائل شد.
  بعد از این دوره زمان معنای دیگری خواهد شد.
 • درس های این وب یاد

  مقدمه

  2

  کسب بیشترین فایده از این دوره

  ایجاد زمینه برای بهره ور بودن

  1

  ایجاد تغییر پایدار

  1

  ایجاد انگیزه شخصی

  شناخت موانع بهره وری

  3

  افسانه چندکاره بودن

  3

  اثرات چندکاره بودن

  معرفی سه اصل اساسی بهره وری

  2

  اصل اول: فضا

  1

  اصل دوم: ذهن

  3

  اصل سوم: زمان

  اصل 1: فضا

  2

  نقاط کارهای انباشته خود را مشخص کنید

  3

  نقاط کارهای انباشته خود را کمتر کنید

  2

  صندوقی برای کارهای انباشته ایجاد کنید

  2

  کار کردن با یک صندوق قابل حمل

  2

  بیشترین استفاده را از یک دفترچه یادداشت ببرید

  2

  حسابهای کاربری مختلف ایمیل را یکجا کنید

  2

  حسابهای کاربری مختلف پیامهای صوتی را یکجا کنید

  2

  یک نقطه کار انباشته آزاد ایجاد کنید

  2

  نقاط کارهای انباشته شخصی و کاری را جدا کنید

  1

  قدم بعدی برای کنترل فضا

  اصل 2: ذهن

  5

  انتخاب روشهایی برای پاک کردن ذهن

  3

  پاک کردن ذهن با استفاده از نکته های ذهنی

  1

  ایجاد یک برنامه زمانبندی پاک سازی ذهن

  1

  قدم بعدی برای کنترل ذهن

  اصل 3: زمان

  4

  انتخاب تقویم مناسب

  3

  استفاده موثر از تقویم

  3

  «نه» گفتن به سایر افراد

  2

  «نه» گفتن به خود

  خودتان را برای اقدام مجهز کنید

  4

  آمادگی برای اقدام

  جمع آوری در صندوق

  2

  آمادگی برای جمع آوری

  6

  جمع آوری در صندوق در روی میز کاری

  3

  جمع آوری در صندوق در سایر مکان ها

  1

  مدیریت صندوق های پر شده

  شناخت پردازش

  3

  خبرگی در سیستمهای پردازش «چه چیز، چه زمانی، در کجا»

  3

  پرسش پردازشی 1: قدم بعدی چیست؟

  4

  پرسش پردازشی 2: چه زمانی انجام خواهد شد؟

  3

  پرسش پردازشی 3: خانه آن کجاست؟

  4

  مرتب کردن آسان مستندات فیزیکی

  7

  پردازش اولین صندوق

  4

  تنظیم زمانبندی پردازش

  پردازش ایمیلها

  1

  بکارگیری

  2

  ایجاد یک فولدر منابع ایمیلی

  4

  ایجاد قوانین و فیلترهای ایمیلی

  5

  پردازش ایمیلها

  4

  پردازش ایمیلها در برابر چک کردن ایمیلها

  بودجه ریز زمان شما

  4

  درک مفهوم

  2

  ایجاد بودجه ریز زمان

  3

  شناسایی ارزشمندترین فعالیتهای شما

  4

  بودجه بندی زمان برای با ارزش ترین فعالیتها

  3

  استفاده از بودجه ریز زمان

  نتیجه گیری

  1

  نگهداری دستاوردهای بهره وری

  متخصص حرفه ای

  آموزش شایستگی های متخصص حرفه ای برای موفقیت در مسیر شغلی
  17 مهندس علی نعمتی شهاب
  درباره این وب یاد
  همه ما از روزی که وارد بازار کار می شویم، اولین هدف مان موفقیت و پیش رفت شغلی است. اما چند سالی که از دوران کار کردن مان گذشت با این حقیقت مواجه می شویم که آن قدرها هم پیش رفت نکرده ایم: هنوز همان کارشناس جزء باقی مانده ایم، حقوق مان افزایش خاصی پیدا نکرده و از همه مهمتر با وجود سختکوشی و صرف انرژی بسیار زیاد و به رغم داشتن دانش و مهارتهای عالی، جایگاه مان در سازمان محل کار یا در مسیر شغلی مان با رؤیاها و هدفهایی که برای خودمان ترسیم کرده بودیم، فاصله زیادی دارد.
  به تجربه مشخص شده که مهم ترین مشکلات افراد در مواجهه با موضوع موفقیت شغلی و حرفه ای را می توان در این سؤال ها خلاصه کرد:
  1- من چه کسی هستم، از دنیا چه می خواهم و اصلا چه باید بخواهم؟
  2- موفقیت و پیش رفت شغلی و حرفه ای یعنی چه؟
  3- افراد موفق در شغل و حرفه شان چه ویژگی هایی دارند؟ آیا آن ها موفق به دنیا آمده اند؟
  4- چطور به موفقیت شغلی و حرفه ای دست پیدا کنیم؟
  ابزار پاسخ به این سؤالات در سه نوع شایستگی خلاصه می شود:
  1- کسب تخصص
  2- مهارت حل مسئله و تفکر سیستمی
  3- شایستگی های کار حرفه ای
  با به دست آوردن این شایستگی ها ـ که موضوع این دوره آموزشی است ـ شما به یک متخصص حرفه ای تبدیل می شوید و گام در مسیر موفقیت آینده می گذارید. به عبارت بهتر، در دوره متخصص حرفه ای شما کلیدی ترین مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در دنیای حرفه ای ها را به دست می آورید. این اصول با کمک مثال هایی از زندگی روزمره و زندگی افراد موفق شناخته شده تشریح شده اند.
  درس های این وب یاد

  تخصص

  6

  ماهیت و تعریف تخصص

  8

  تخصص چیست؟

  8

  چطور متخصص شویم؟ (دانش و مهارت)

  3

  چطور متخصص شویم؟ (اعتبار حرفه ای)

  10

  چرا باید متخصص شویم؟

  اصول بنیادین تخصص

  6

  اصل اول: قانون 10 هزار ساعت

  1

  اصل دوم: تمرکز بر یک رشته خاص

  1

  اصل سوم: دیدن با چشمی دیگر

  نمایش تخصص

  11

  نمایش تخصص

  تفکر سیستمی

  6

  مفهوم تفکر سیستمی

  9

  اصول تفکر سیستمی

  حرفه ای ها

  3

  معنای حرفه ای بودن

  2

  ویژگیهای حرفه ای ها

  7

  عوامل موفقیت حرفه ای ها

  خلاقیت؛ نگاهی دیگر

  اَه،اَه،اَه.......عجب ایده خلاقی!!
  50 دکتر بهروز اقبالی
  درباره این وب یاد
  خلاقیت، یعنی متفاوت دیدن و متفاوت فکر کردن؛ وقتی خلاق هستیم یا خلاقانه فکر می کنیم یعنی مسائل را به شیوه ای حل میکنیم که معمول نیست شیوه ای که برای بقیه افراد شاید جالب باشد، عجیب باشد و یا حتی احمقانه به نظرشان برسد.
  خلاقیت، توانایی درک دنیا به شیوه هایی جدید، پیدا کردن روندها، مرتبط ساختن نقطه ها و اتفاقات است. اما مهم نیست که تعریف خلاقیت را بدانیم. مهم این است که به هنر تشخیص ایده و راه حل های خلاقانه دست پیدا کنیم. بتوانیم تشخیص بدهیم که به راه حلی که رسیده ایم، یک راه حل متفاوت و نو است. حتی لازم نیست که همیشه خلاق باشیم. باید این را یاد بگیریم که برای کدام یک از مسایلمان به دنبال پاسخ خلاقانه باشیم.
  در این وب یاد، ما به شیوه ای متفاوت همراه با بازی و معماهای گوناگون یاد خواهیم گرفت که چگونه خلاق باشیم و موانع و مشکلات پیش روی خلاقیت چیستند؟
  درس های این وب یاد

  4

  میمونی!

  4

  پاس نرده

  5

  سوغاتی

  6

  خلق جانور

  8

  معمای هواپیما

  6

  معمای 9 نقطه

  7

  چهارچوبها (1)

  11

  چهارچوبها (2)

  8

  چه می بینید؟

  9

  پیچیده نگاه نکنید!

  6

  نگرش خلاق

  9

  کارگاه دینگ (شکل گیری خلاقیت)

  8

  ذاتی بودن خلاقیت

  7

  راست مغز و چپ مغز

  5

  خانمها راست مغزند؟

  6

  تعریف خلاقیت

  3

  کلام آخر

  مـعـرفـی ارائـه دهنـدگــان مــجموعــه

  محمدرضا شعبانعلی
  مهندس محمدرضا شعبانعلی
  معلم، نویسنده، فعال در حوزه کسب و کار
  سهیل رضایی
  سهیل رضایی
  مدرس و پژوهشگر روان شناسی به روش یونگ
  بهروز اقبالی
  دکتر بهروز اقبالی
  طراح روشهای نوین آموزشی و مربی گری
  عماد قائنی
  دکتر عماد قائنی
  مشاور و مدرس رهبری سازمانی
  علی نعمتی شهاب
  مهندس علی نعمتی شهاب
  مشاور رقابت پذیری کسب و کارها و متخصصان حرفه ای

  چــرا بـستـه آمــوزشی بـخریــــم؟

  چــرا باید این بسته آموزشی را بــخرم ؟
  • این این بـستـه آموزشی به شما کمک می کند تا مسیر زندگی خود را پیدا کنید و برای خود اهداف مشخصی تعیین کرده و به آنها دست پیدا کنید
  • تمامی دوره های آموزشی توسط معتبرترین اساتید کشور ارائه شده است
  • تمامی محتوای این این بـستـه در قالب ویدیوهای با کیفیت تهیه شده است
  • شما هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای مشاهده ویدیوهای آموزشی ندارید
  • در پایان به ازای هر دوره یک مدرک الکترونیکی دریافت خواهید کرد (مجموعا 8 مدرک)
  • شما می توانید ویدیوهای هردرس را دانلود کرده و بدون استفاده از اینترنت آنها را مشاهده کنید

  چــگـونـه بـخــریـم و اسـتـفاده کــنـیـم ؟

  چگونه می توانم بـستـه آموزشی « دستیابی به موفقیت » را تهیه کنم؟
  پس از ثبت نام و ورود به سایت، کل این بـستـه آموزشی را با کلیک روی دکمه «خرید بـستـه آموزشی» خریداری کنید. در این صورت دسترسی شما به همه این دوره ها، پس از پرداخت آنلاین باز خواهد شد و شما می توانید با لاگین کردن به وب سایت وب یاد وارد صفحه هر کدام از دوره ها شده و ویدیوها را مشاهده کرده و یاد بگیرید.
  آیا حتماً باید این بـستـه آموزشی را به صورت یکجا خریداری کنم یا امکان استفاده از تنها یک دوره نیز وجود دارد؟
  شما می توانید یک دوره آموزشی (وب یاد) را به تنهایی و بدون نیاز به خرید این بـستـه کامل آموزشی تهیه کنید. اما پیشنهاد ما ثبت نام در این بـستـه آموزشی است چرا که
  • مهارتهای مکمل را یاد می گیرید
  • از تخفیف استفاده خواهید کرد
  پس از تهیه، چگونه می توانم از بـستـه آموزشی «دستیابی به موفقیت» استفاده کنم؟
  پس از اینکه شما این بـستـه آموزشی را خریداری کردید، در هر زمان و هر مکانی و بدون هیچ محدودیتی می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد وب سایت وب یاد شوید و با مراجعه به پروفایل خود، وارد یک دوره شده و ویدیوهای آموزشی آن را مشاهده کنید یا می توانید همه ویدیوها را دانلود نموده و بدون نیاز به دسترسی به اینترنت هر زمان که دوست داشتید آنها را از کامپیوتر خود مشاهده کنید.
  آیا من مدت محدودی به ویدیوهای آموزشی هر دوره دسترسی دارم؟
  خیر. شما مادام العمر به محتوای وب یادهایی که خریداری کرده اید، دسترسی دارید.

  مـحــاسـبه قـیـمـت این بـستـه

  متشـکـل از وب یـاد هـای
  تغییر در مسیر زندگی داستان مسیر موفقیت مهندسی زندگی شخصی دستیابی به اهداف در کار و زندگی مدیریت موثر زمان افزایش بهره وری شخصی متخصص حرفه ای خلاقیت؛ نگاهی دیگر خرید جداگانه با محاسبه40تخفیف

  نــظــر شـمـا دربـاره ایـن بـستـه

  سید محمدامین ساجدی
  به نکاتی اشاره شد که خیلی از ماها درگیرشون هستیم ولی بهشون توجهی نداریم چون شاید احساس می کنیم این درگیریها برای همست! ممنون از مطالب ارزشمندتون جناب رضایی
  بهاره دادرس
  بسیار مفید بود.....نیاز و انتظار من را از این درس برآورده کرد
  علی بالازاده
  با عرض سلام و تبریک وقتی خواستم نظر بدم ، گفتم اول نظرات دوستان رو بخونم ، بعد فهمیدم که همه حرفهای من رو دوستان گفتن پس فقط میگم عالی بود و سپاس بابت این همه تلاش