تـیم ما

عماد قائنی عماد قائنی عماد سی و سه سالشه و الان هم دانشجوی دکتری مدیریت منابع انسانی دانشگاه تهرانه. از زمانی که ایده وب‌یاد ایجاد شد دیگه حسابی دنبال اجرایی شدن این ایده بود. کلی با برنامه نویس و طراح و گرافیست و طراح لوگو و انیمیشن ساز و خلاصه هرکسی که با وب‌یاد کاری داشت سرو کله زده. برای عماد وب‌یاد فقط یه سایت و یا یه کسب و کار نیست بلکه واقعا چیزیه که دوسش داره و بهش علاقمنده در ضمن اسم سایت یعنی «وب‌یاد» هم پیشنهاد عماد بوده
بابک عبدحق بابک عبدحق بابک متولد پنجاهه (البته اصلا بهش نمیاد). هر چند مهندسی شو تو رشته برق گرفته، اما خودش معتقده که جو دانشگاه امیرکبیر بهش کمک کرد که متوجه بشه علاقه‌مندی اصلیش علوم شناختی، یادگیری و طراحی آموزشیه (و نه مدلسازی‌های صرف ریاضی آنتن‌های مخابراتی!!). به همین خاطر هم وقتی تو رشته مدیریت IT دانشگاه علامه میخواست فارغ التحصیل بشه، موضوع «IT به عنوان ابزار شناختی در یادگیری الکترونیکی» رو به عنوان پایان نامه‌اش انتخاب کرد تا برای همیشه تکلیف آینده حرفه‌ای خودشو هم مشخص کنه. الان هم تو وب‌یاد، دغدغه اصلیش پیدا کردن راهکارهای اثربخش‌تر کردن دوره‌ها و محتواهاست.
آرش نوروز آرش نوروز آرش که دفعه قبل موفق نشده بود تا انتهای پروژه ما رو همراهی کنه. اینبار قرار بود فقط تحلیل وب‌یاد ۲ رو انجام بده. ولی بعد از مدت کوتاهی طراحی گرافیک سایت رو هم بر عهده گرفت. کم کم به دلایلی مجبور شد بعضی از آبجکتهای html سایت که پیچیده تر بودن رو هم شروع به نوشتن کنه.

به هر حال کار به جایی رسید که اون، نه تنها تحلیل و مشاوره و ایده پردازی و گاها خیال پردازی رو انجام داد. بلکه تمام گرافیک، تمام انیمیشنها، بازسازی فونت فارسی و انگلیسی، طراحی ست آیکون اختصاصی، نوشتن بیشتر html و css سایت با کمک شگفت انگیز کیمیا اونم با چاشنی برخی از زبانهای برنامه نویسی دیگه و... حتی در این اواخر مدیریت پروژه رو هم با همکاری عماد به صورت فرسایشی بر عهده داشت و به اتمام رسوند.

با اینکه دفعه قبل عذر آرش برای ناتمام رها کردن وب‌ياد در دقیقه ۹۰ موجه بود ولی اون اینبار توی وب‌یاد ۲ سنگ تموم گذاشت.
مهران پورشاهمیر مهران پورشاهمیر برنامه نویس سمت سرور و کلاینت، طراحی و اجرای دیتابیس بر عهده مهران است.
کیمیا شکرالله زاده کیمیا شکرالله زاده کیمیا که الان داره فوق لیسانس الکترونیک میخونه و جوانترین فرد تیم وب یاد هست. همین اواخر درست در زمانی به تیم وب یاد ملحق شد که همه کارها در هم پیچیده بود. اون با سرعت غیر قابل تصورش در اجرای کارها همچنین حس همکاری، کنجکاوی و فراگیریش و البته در بعضی مواقع لج بازیش باعث شد که کلی کارهای اجرایی html و css نه تنها که سریعتر بلکه بهتر و منظم تر انجام بشه.

اون تونست توی این مدت کوتاه کدهای خراب و خاکستری ما رو به کدهایی طلایی تبدیل کنه که این کار فقط یک ا ز پس یک کیمیاگر بر میامد. با حضور کیمیای جوان نه تنها دیگه چیزی به اسمه خلا در بخش فرانت اندمون وجود نداره، بلکه تواناییهای این وب یادیه جدید و پر انرژی ما رو امیدوار کرده که در خیلی زمینه های دیگه هم بتونیم از دانشش و مهارتهاش استفاده بکنیم و اجرای ایده هامون رو میسر تر ببینیم.
نیما چاوشی نیما چاوشی توضیحات
بیتا کاظمی بیتا کاظمی توضیحات
... ... توضیحات
پوریا شریفیان پوریا شریفیان توضیحات
شهاب فرمانی نژاد شهاب فرمانی نژاد توضیحات